X kolejka A klasy juniorów :

OKS Markiewicza Krosno 5:2 Jasiołka Świerzowa

bramki:

Dudzik, Kobiałka, Kuschel, 2x Kerdi

W dniu dzisiejszym nasza drużyna wybrała się na trudny teren. Mierzyliśmy się z drużyną Jasiołki Świeżowa. Byliśmy bardzo zdeterminowani aby wygrać drugi mecz z rzędu a przy okazji wziąć rewanż za porażkę na własnym boisku w rundzie jesiennej , w której ulegliśmy 1:2.

Pierwszą połowę rozpoczęli gospodarze dzisiejszego spotkania. Początek meczu nie był zadawalający , lecz już w 10 minucie mogliśmy wyjść na prowadzenie kiedy doskonałą sytuację zmarnował Kerdi. Nasz zespół naciskał na drużynę Świeżowej . W końcu w okolicach 20 minuty dobrą piłkę ze środka pola otrzymał Dudzik i z zimną krwią wykorzystał sytuację strzelając swoją pierwszą bramkę w barwach OKS'u. Po upłynięciu 5 minut nasz zespół prowadził już dwoma bramkami za sprawą pięknego gola Kobiałki , który wpakował piłkę za kołnierz bramkarza Jasiołki. W końcu do głosu doszli gospodarze. Po kilku składnych akcjach i błędzie naszej obrony pomocnik Świeżowej umieścił piłkę w bramce Czajkowskiego. Ta bramka ustaliła wynik pierwszej połowy spotkania.

Druga połowa rozpoczęła się bez zmian w naszej ekipie. Obie drużyny miały okazję do podwyższenia wyniku, lecz bramkarze obu drużyn byli w tym meczu czujni i dobrze dysponowani. W końcu w okolicach 60 minuty nasza drużyna wyszła na 2-bramkowe prowadzenie.Piłkę od Dudzika z narożnika boiska otrzymał Kuschel , który minął bramkarza Jasiołki i skierował piłkę do bramki rywali z najbliższej odległości. Drużyna Świeżowej nie złożyła jednak broni i po kolejnym kwadransie odrobiła jedną bramkę straty po zawahaniu się naszego bramakarza przy interwencji w polu bramkowym. Nasz trener przeprowadził kilka zmian w naszej drużynie kwadrans przed końcem meczu. Z boiska zeszli Kobiałka,Kuschel,Dudzik a w ich miejsce weszli Dziadosz, Stachyrak oraz Gondek. Pod koniec spotkania nasza ekipa jeszcze podwyższyła wynik meczu za sprawą dwóch indywidualnych akcji , do tej pory najskuteczniejszego strzelca naszej ekipy Kerdiego , który ustalił wynik meczu . Mecz zakończył się wynikiem 5:2 dla OKS'u.

Miejmy nadzieję , że w następnych meczach utrzymamy passę zwycięstw i pokażemy na co stać drużynę z Markiewicza !